Férfi Felelősség Fája

Elültettük október 30-án, hétfő délelőtt a Férfi Felelősség Fáját a Czóbel Parkban! Bedő Imre, a Férfiak Klubja alapítója Szentendrén indította el az országos kezdeményezést, melyhez - az Önkormányzat mellett - Egyesületünk is kapcsolódott. Benes Edvárd, Egyesületünk elnöke köszöntötte az egybegyűlteket, majd Verseghi-Nagy Miklós, Szentendre polgármestere fejezte ki köszönetét, gondolatait és támogatását a kezdeményezéssel kapcsolatban.

"Férfi. Érték. Minta. Példa. 

Férfi nélkül nincs nő, család és jövő. Erényeink ápolása és továbbadása nélkülözhetetlen pillére jelennek, jövőnek. Élre állunk! Megerősítjük az erkölcsi alapokat és a családot. Megszilárdítjuk a férfi-nő szövetséget és a társadalmat."

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük